Jarní kytice k objednání

Objednávejte alespoň dva dny předem na e-shopu. Kytice si můžete aktuálně vyzvednout ve Slatině, Veveří, Kohoutovicích, Židenicích a nebo vám je po Brně dovezeme až ke dveřím. Více o dopravě zde.

Aktuální informace o našich kyticích najdete na facebooku a instagramu

Sušené kytice a květiny

Nabízíme sušené květiny vypěstované na naší zahradě. K výběru je svazek sušených květin nebo dvě velikosti kytice. Květiny můžete využít k dalšímu tvoření nebo nebo jako dekorace do vázy. Sušené květiny si zachovají svoje barvy déle než rok, přesto je umístěte mimo přímé sluneční paprsky. Barevností květin se vám rádi přizpůsobíme, stačí zanechat poznámku k objednávce.

Sezónní věnečky

Sezonní věnečky zdobené sušenými květinami z našeho políčka a brněnské přírody. Květiny a větvičky používáme podle daného ročního období. Měděný korpus je zálohovaný (50 Kč), rádi vám na něj uvijeme nový věneček. Věneček vám vyrobíme do tří dnů od přijetí objednávky.

Květinové předplatné

Pořiďte sobě nebo svým blízkým balíček čtyř nebo osmi sezónních kytic. Papírový poukaz můžete darovat i mimo sezónu, kdy naše zahrady odpočívají. Třeba k Vánocům, Valentýnu nebo k narozeninám.

V ceně předplatného je doprava po Brně, kytici si tak můžete objednat domů nebo na odběrné místo. Kytici objednávejte alespoň dva dny předem. Dárkově zabalený poukaz si můžete vyzvednout na odběrných místech, nechat dovézt domů, nebo se domluvíme na osobním předání (zvolíte vyzvednutí ve Slatině).

Tip:  U všech květin, které strávily nějakou dobu bez vody, o kousek seřízněte nebo ustřihněte konce stopek. Kytici můžete rozvázat. Pokud ji necháte svázanou, dávejte do vázy tolik vody, aby nedosahovala až k zavázání. Květiny vždy vložte do čisté vázy s čerstvou vodou. Vyměňujte vodu alespoň každé dva dny, občas můžete stopky i znovu zastřihnout.
Tip: U všech květin, které strávily nějakou dobu bez vody, o kousek seřízněte nebo ustřihněte konce stopek. Kytici můžete rozvázat. Pokud ji necháte svázanou, dávejte do vázy tolik vody, aby nedosahovala až k zavázání. Květiny vždy vložte do čisté vázy s čerstvou vodou. Vyměňujte vodu alespoň každé dva dny, občas můžete stopky i znovu zastřihnout.