Jarní kytice k objednání

Objednávejte alespoň dva dny předem na e-shopu. Kytice si můžete aktuálně vyzvednout ve Slatině, Veveří, Kohoutovicích, Židenicích a nebo vám je po Brně dovezeme až ke dveřím. Více o dopravě zde.

Aktuální informace o našich kyticích najdete na facebooku a instagramu

Sezónní věnečky a sušené květiny

Sezonní věnečky zdobené sušenými květinami z našeho políčka a brněnské přírody. Květiny a větvičky používáme podle daného ročního období. Měděný korpus je zálohovaný (50 Kč), rádi vám na něj uvijeme nový věneček. Věneček vám vyrobíme do tří dnů od přijetí objednávky.


Květinové předplatné

Pořiďte sobě nebo svým blízkým balíček čtyř, osmi nebo dvanácti sezónních kytic. Papírový poukaz můžete darovat i mimo sezónu, kdy naše zahrady odpočívají. Třeba k Vánocům, Valentýnu nebo k narozeninám.

V ceně předplatného je doprava po Brně, kytici si tak můžete objednat domů nebo na odběrné místo. Kytici objednávejte alespoň dva dny předem. Platnost květinového předplatného je do konce květinové sezony, tj. do 31. 10. 2022. Dárkově zabalený poukaz si můžete vyzvednout na odběrných místech, nechat dovézt domů, nebo se domluvíme na osobním předání (zvolíte vyzvednutí ve Slatině).

Poukaz na kytici

Poukaz na kytici je možné využít jako dárek pro radost, k narozeninám nebo z lásky. Necháte tak na obdarovaném, aby se sám rozhodl, kdy je ta správná doba na objednání kvítí. Platnost květinového poukazu je do konce roku, tj. do 31. 12. 2021. Dárkově zabalený poukaz si můžete vyzvednout na odběrných místech, nechat dovézt domů, nebo se domluvíme na osobním předání (zvolíte vyzvednutí ve Slatině).

Tip:  U všech květin, které strávily nějakou dobu bez vody, o kousek seřízněte nebo ustřihněte konce stopek. Kytici můžete rozvázat. Pokud ji necháte svázanou, dávejte do vázy tolik vody, aby nedosahovala až k zavázání. Květiny vždy vložte do čisté vázy s čerstvou vodou. Vyměňujte vodu alespoň každé dva dny, občas můžete stopky i znovu zastřihnout.
Tip: U všech květin, které strávily nějakou dobu bez vody, o kousek seřízněte nebo ustřihněte konce stopek. Kytici můžete rozvázat. Pokud ji necháte svázanou, dávejte do vázy tolik vody, aby nedosahovala až k zavázání. Květiny vždy vložte do čisté vázy s čerstvou vodou. Vyměňujte vodu alespoň každé dva dny, občas můžete stopky i znovu zastřihnout.