Kytice

Objednávejte alespoň dva dny předem na e-shopu. Po Brně vám můžeme kytici přivézt až ke dveřím za 100,-.


Květinové předplatné

Pořiďte sobě nebo svým blízkým balíček čtyř, osmi nebo dvanácti sezónních kytic. Papírový poukaz můžete darovat i mimo sezónu, kdy naše zahrady odpočívají. Třeba k Vánocům, Valentýnu nebo k narozeninám.

V ceně předplatného je doprava po Brně, kytici si tak můžete objednat domů nebo na odběrné místo. Kytici objednávejte alespoň dva dny předem. Platnost květinového předplatného je do konce květinové sezony, tj. do 31. 10. 2021. Poukaz můžeme zaslat e-mailem nebo poštou.

Poukaz na kytici

Poukaz na kytici je možné využít jako dárek pro radost, k narozeninám nebo z lásky. Necháte tak na obdarovaném, aby se sám rozhodl, kdy je ta správná doba na objednání kvítí. Platnost květinového předplatného je do konce květinové sezóny, tj. do 31. 10. 2021. Poukaz můžeme zaslat e-mailem nebo poštou. 
Tip:  U všech květin, které strávily nějakou dobu bez vody, o kousek seřízněte nebo ustřihněte konce stopek. Kytici můžete rozvázat. Pokud ji necháte svázanou, dávejte do vázy tolik vody, aby nedosahovala až k zavázání. Květiny vždy vložte do čisté vázy s čerstvou vodou. Vyměňujte vodu alespoň každé dva dny, občas můžete stopky i znovu zastřihnout.
Tip: U všech květin, které strávily nějakou dobu bez vody, o kousek seřízněte nebo ustřihněte konce stopek. Kytici můžete rozvázat. Pokud ji necháte svázanou, dávejte do vázy tolik vody, aby nedosahovala až k zavázání. Květiny vždy vložte do čisté vázy s čerstvou vodou. Vyměňujte vodu alespoň každé dva dny, občas můžete stopky i znovu zastřihnout.