Květinové kyblíky DIY

nejen pro nevěsty

Cena jednoho kyblíku květin je 1750,-.

Pro domluvu termínu si prosím zavolejte 721667470 (nebo pošlete email na zahradnikviti@gmail.com), některé termíny jsou již plně obsazeny a není možné navýšit kapacitu. Na závaznou rezervaci je nutné uhradit zálohu. Samosběry květin už nenabízíme, možné je zakoupit pouze už nastříhané kyblíky.


Nejčastější dotazy:

  • Jak je takový kyblík velký, kolik z něj uvážu kytic?

Měrná velikost jako "kyblík" je během roku velikostně mění. Na jaře je stopek méně, protože tulipány zaberou více místa, v době lučních stopek je květin více a na podzim, kdy jsou jiřiny je jich zase méně. Ale velmi vám pomůže když si představíte, že z 1kyblíklu naplníte plně 6 sklenic od okurek.


  • Můžu si květiny nastříhat na poli sama?

Ne, samosběry jsme z různých důvodů zrušily. Květiny vám předám už nastříhané. Dostanete tak přesné množství květin za které si zaplatíte v ideální kvalitě, tak aby vám ozdobily svatbu, nebo oslavu v plné síle.


  • Ráda bych v kyblíku měla 15 červených jiřin, 20 meruňkových static, 50 švestkových frézií,..

Zastavím vás, takto to nefunguje. Kyblíky prodáváme jako mix květin/zeleně, počet konkrétních stopek záleží na tom, co v daný den kvete a je v ideálním stádiu k řezu. Pěstujeme stovky druhů květin, nikdy nevím kolik čeho v daný den pokvete. Celý kyblík konkrétního druhu lze také zakoupit jen výjimečně, třeba na podzim jiřiny.


  • Jak vypadá taková ideální objednávka kterou ráda přijmu, pokud bude termín volný?
Dobrý den, chtěla bych si objednat asi 2kyblíky květin na svatbu na 18.9. Svatba bude laděna do pastelových barev s troškou vínové. Jen opravdu nemám ráda žlutou barvu a jsem alergická na zlatobýl. Kdyby sem jim šlo vyhnout budu ráda.  S množstvím kyblíků bych, ale potřebovala poradit, zda mi to bude stačit. Máte prosím volno? 

Co v kterých měsících kvete za lokální květiny?